O nas - TMS

Zadzwoń i zamów konsultacje: tel: 513 093 320

O nas

Firma TMS Audit jest podmiotem z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku doradztwa z zakresu pozyskiwania środków z UE, audytów, zarządzania projektami. Główna siedziba TMS Audit mieści się w Trzebownisku k/Rzeszowa, zasięgiem działania obejmuje obszar południowej Polski.
 
Naszą misją jest kompleksowa obsługa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości oraz w szczególności przyczynianie się do rozwoju województwa podkarpackiego w zakresie infrastruktury, jak i kapitału ludzkiego.
 
Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb i wyprzedzanie oczekiwań Klienta. Oferujemy usługi doradcze z dziedziny ekonomii, finansów, funduszy UE oraz zarządzania projektami. Gwarantujemy najwyższy, profesjonalny poziom oraz terminowość wykonania naszych usług.
 
Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników w różnym przekroju specjalizacji i zainteresowań, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Sukces firmy to sukces całego naszego zespołu TMS Audit, gdyż to oni budują pozycję, jakość i markę naszej firmy. Zespół nasz to eksperci różnych dziedzin z uprawieniami min: CIA, ACCA, CFE, MF, IPMA, biegli rewidenci.
 
Charakteryzuje nas otwartość na potrzeby i wymagania Klientów. Indywidualne podejście do każdego problemu Klienta. Współpracujemy z prężnie rozwijającymi się małym i średnim przedsiębiorstwami jak również instytucjami państwowymi oraz jednostkami samorządowymi.

Nasi klienci

Newsletter

Zapisz się, by otrzymać informacje z naszego serwisu.